LAKIERNICTWO - HNW ŁÓDŹ

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usługi w zakresie lakiernictwa samochodowego oferowanych przez HNW. Nasi lakiernicy pomogą w lakierowaniu całego nadwozia, poszczególnych elementów nadwozia, a także zrealizują zamówienia z zakresu renowacji powłoki lakierniczej, zmiany koloru nadwozia lub poszczególnych jego elementów.

DODATKOWE USŁUGI LAKIERNICZE HNW

Zajmujemy się również polerowaniem powłoki lakierniczej oraz jej naprawą. Lakierujemy także elementy prostowane z precyzyjnym odtworzeniem kształtów, załamań, kantów czy płaszczyzn. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu i dbałości o nawet najmniejsze szczegóły realizowane przez nas usługi są na możliwie najwyższym poziomie.

LAKIERNICTWO – PROFESJONALNA OBSŁUGA W ŁODZI

W HNW każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, a także dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Nasza firma tworzona jest przez ludzi pracujących z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują z pasją, posiadają niezbędną wiedzę z zakresu lakiernictwa, a wszystkie zlecenia realizują przy pomocy sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu lakiernictwo w naszym wykonaniu jest na najwyższym poziomie, a to z kolei gwarantuje pełną satysfakcję klientów ze świadczonych usług. Dzięki HNW możliwe jest przywrócenie dawnego wyglądu każdemu samochodowi, czy to w przypadku drobnych rys, czy nawet większych zniszczeń wymagających lakierowania całoelementowego.

Profesjonalne usługi w zakresie lakiernictwa samochodowego:

  • Lakierowanie całych nadwozi
  • Lakierowanie elementów nadwozi
  • Renowacja powłoki lakierniczej
  • Zmiana koloru nadwozi lub poszczególnych elementów
  • Polerowanie powłoki lakierniczej
  • Naprawa powłoki lakierniczej
  • Lakierowanie elementów prostowanych z precyzyjnym odtworzeniem kształtów, załamań, kantów i płaszczyzn