BLACHARSTWO - HNW ŁÓDŹ

Oferujemy profesjonalne usługi blacharskie obejmujące naprawy powypadkowe oraz likwidację szkód komunikacyjnych. Realizujemy zlecenia odtworzeniowe, które jesteśmy w stanie wykonać dzięki niezbędnym maszynom i narzędziom służącym do kształtowania czy profilowania blachy na wszystkich elementach. Zajmujemy się także renowacją, przywracając pierwotny wygląd, a także oryginalną strukturę powłoki lakierniczej. Nasza oferta obejmuje ponadto usługi remontowe, w tym przeprowadzenie okresowych przeglądów karoserii, dzięki którym możliwe jest obniżenie kosztów potencjalnej naprawy blachy oraz lakieru.

KOMPLEKSOWE USŁUGI BLACHARSKIE

Zajmujemy się naprawą powypadkową oraz świadczymy usługi blacharskie z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, a także naprawą drobnych uszkodzeń nadwozi, zabezpieczeniem antykorozyjnym nadwozi i podwozi oraz wymianą szyb. Przy korzystaniu z naszych usług istnieje możliwość rozliczenia zarówno gotówkowego, jak i bezgotówkowego.  Zapewniamy także pomoc w zgłoszeniach szkody czy dokumentacjach.

BLACHARSTWO - USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nasza firma tworzona jest przez ludzi pełnych pasji i miłości do motoryzacji. Dzięki temu każdą naprawę blacharską realizujemy na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o każdego klienta. Przy realizacji usług korzystamy z profesjonalnie wyposażonego warsztatu, a także materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom współczesnej techniki motoryzacyjnej.

Oferujemy profesjonalne naprawy blacharskie:

  • Naprawy powypadkowe i likwidacja szkód komunikacyjnych
  • Narawy drobnych uszkodzeń nadwozi
  • Zabezpieczenia antykorozyjne nadwozi i podwozi
  • Wymiana i naprawy szyb

Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych:

  • Rozliczenia bezgotówkowe
  • Samochód zastępczy na czas naprawy
  • Pomoc w zgłoszeniach szkody i dokumentacjach

W naszym serwisie mogą Państwo usunąć szkodę komunikacyjną zarówno w formie gotówkowej jak i bezgotówkowej. W przypadku naprawy bezgotówkowej zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Państwa!